Do przygotowywanych potraw, możesz wybrać 100% MIĘSO WOŁOWE, pochodzące od starannie wyselekcjonowanych dostawców - czegoś takiego skosztujesz tylko u nas!

Wyznaczamy nowe trendy dotyczące jeszcze zdrowszego mięsa kebabowego. Dlatego w naszym mięsie z kurczaka próżno szukać antybiotyków czy GMO!

Codziennie kroimy warzywa pojawiające się w Twoich daniach po to, abyś mógł zawsze cieszyć się ich świeżością

Co decyduje o wyjątkowości naszych nowych sosów? Ich unikalna, dopracowana receptura, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Poznaj ich smak!

standardy
nie do pod®obienia

 

W BERLIN DÖNER KEBAP dbamy o oryginalny smak. Dlatego postawiliśmy na 100% wołowinę oraz mięso z kurczaka bez GMO i antybiotyków. Sosy tworzymy według własnej, unikalnej receptury, a nasze warzywa są codziennie świeżo krojone. Przez lata podpatrywaliśmy niemieckie standardy, dokonując selekcji najlepszych z nich, zarazem je udoskonalając.

U nas oryginalny smak, zdrowie i dobra cena łączą się w jedno.

Nasze restauracje tworzą niepowtarzalną przestrzeń. Łączymy nieskrępowany, żywiołowy klimat z nienaganną obsługą. BERLIN DÖNER KEBAP to zarówno nowoczesność, jak i kulinarna klasyka gatunku. Pamiętamy także o naszych najmłodszych Gościach. Przygotowaliśmy dla nich dania z kurczaka bez gmo i antybiotyków. W każdym Kinder Menu znajduje się także mała układanka, puzzle.

Świetne jedzenie, przygotowywane na twoich oczach i z wybranych przez ciebie składników oraz wspaniała atmosfera - to czeka na Ciebie w BERLIN DÖNER KEBAP.

zdrowy
BERLIN

 

Czy wiecie, że kebap jest najzdrowszym ze wszystkich szybkich dań na ciepło? Standardowa potrawa to pieczywo bądź tortilla, opiekane mięso oraz pełne witamin warzywa wraz z jogurtowym sosem. Jednak składniki to nie wszystko.

 

Sekretem naszego menü jest sposób ich przygotowania, który sprawia, że każdy kebap jest niezrównany. Osiągnęliśmy to dzięki właściwemu pieczeniu mięsa, uwalniając je od typowego smażenia na głębokim tłuszczu, spotykanego w tak wielu miejscach. Każda z naszych potraw otoczona jest należytą starannością. Wykorzystujemy tylko najświeższe, wysokogatunkowe produkty, pochodzące ze sprawdzonych dostawców.

 

W BERLIN DÖNER KEBAP jesteśmy pewni wszystkich dań, a zatem – na zdrowie!