Do przygotowywanych potraw, możesz wybrać 100% MIĘSO WOŁOWE, pochodzące od starannie wyselekcjonowanych dostawców - czegoś takiego skosztujesz tylko u nas!

Nasze mięso z kurczaka to wyłącznie filet i udo. Wyznaczamy trendy, dotyczące jeszcze zdrowszego mięsa kebabowego. Zamiast smażenia, opiekamy je bez użycia dodatkowego tłuszczu.

Codziennie kroimy warzywa pojawiające się w Twoich daniach po to, abyś mógł zawsze cieszyć się ich świeżością

Co decyduje o wyjątkowości naszych nowych sosów? Ich unikalna, dopracowana receptura, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Poznaj ich smak!

standardy
nie do pod®obienia

 

W BERLIN DÖNER KEBAP dbamy o oryginalny smak od 1998 roku. Dlatego postawiliśmy na 100% wołowinę oraz mięso z kurczaka - filet i udo. Sosy tworzymy według własnych, unikalnych receptur, a warzywa są codziennie świeżo krojone. Przez lata podpatrywaliśmy niemieckie standardy, dokonując selekcji najlepszych z nich, zarazem je udoskonalając.

U nas oryginalny smak, zdrowie i dobra cena łączą się w jedno.

Nasze restauracje tworzą niepowtarzalną przestrzeń. Łączymy nieskrępowany, żywiołowy klimat z przyjazną obsługą. BERLIN DÖNER KEBAP to zarówno nowoczesność, jak i kulinarna klasyka gatunku. Dlatego prócz samego kebabu znajdziecie u nas także opcje bezmięsne, jak oryginalny cypryjski ser Halloumi, czy pyszne Falafele. Pamiętamy także o naszych Najmłodszych Gościach. Stąd w każdym Kinder Menu znajdą oni małą niespodziankę, w postaci Milka Secret Box.

Świetne jedzenie, przygotowywane na twoich oczach i z wybranych przez ciebie składników oraz przyjazna atmosfera - to czeka na Ciebie w BERLIN DÖNER KEBAP - już w ponad 60 miejscach, w całej Polsce!

 

PREMIUM. FOOD. FAST.

zdrowy
BERLIN

 

Czy wiecie, że kebap jest najzdrowszym ze wszystkich szybkich dań na ciepło? Standardowa potrawa to pieczywo bądź tortilla, opiekane mięso oraz pełne witamin warzywa wraz z jogurtowym sosem. Jednak składniki to nie wszystko.

 

Sekretem naszego menü jest sposób ich przygotowania, który sprawia, że każdy kebap jest wyjątkowy. Osiągnęliśmy to dzięki właściwemu pieczeniu mięsa, uwalniając je od typowego smażenia na głębokim tłuszczu, spotykanego w tak wielu miejscach. Każda z naszych potraw otoczona jest należytą starannością. Wykorzystujemy tylko najświeższe, wysokogatunkowe produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców.

 

W BERLIN DÖNER KEBAP jesteśmy pewni wszystkich dań, a zatem – na zdrowie!